0 0 0 0

اطلاعات و هزینه های ثبت نام


لطفا به موارد زیر توجه بفرمایید:

*  هزینه ثبت نام شامل حق شرکت در تمامی سخنرانی ها، بازدید از نمایشگاه، پکیج همایش (سی دی مجموع مقالات، ·  دفترچه همایش، خودکار، کیف و ...) و پذیرایی ناهار می باشد و تنها برای فرد ثبت نام کننده است.

*  هر فرد ثبت نام کننده می تواند دو مقاله بدون پرداخت هزینه اضافی ارسال نماید. برای ارسال بیش از دو مقاله میبایست 20% حق ثبت نام علاوه بر مبلغ ثبت نام اولیه پرداخت شود و سقف ارسال مقاله 3 عدد میباشد.

*  ثبت نام پیش از ساعت 24 روز 1 دی 97 شامل 10% تخفیف میباشد.

*  در صورت تمدید زمان ثبت نام 10% به مبلغ ثبت نام اضافه میگردد.

*  پرداخت تنها از طریق درگاه بانکی آنلاین صورت میگیرد. در صورت بروز هرگونه مشکل در امر پرداخت با دبیرخانه همایش تماس گرفته شود.

*  خلاصه مقالات حتما میبایست به زبان انگلیسی ارسال شوند.

*  مقالات مروری پذیرفته نخواهد شد مگر اینکه فرد حداقل سه مقاله چاپ شده مرتبط با آن موضوع داشته باشد.

*  گواهینامه شرکت در همایش به تمام ثبت نام کنندگانی که در همایش شرکت میکنند اعطا میشود.

*  گواهینامه ارائه مقاله به شکل پوستر یا زبانی به افرادی که مقاله ارسال میکنند اعطا میشود. توجه بفرمایید گواهینامه ارائه مقاله فقط به نام شخص ثبت نام کننده که فرد ارائه دهنده مقاله است صادر می شود و نام سایر نویسندگان صرفا در متن این گواهی می آید.

*  اگر مشخص شود فارق التحصیلان محترم با عنوان دانشجو ثبت نام کرده اند گواهینامه تنها در صورت پرداخت ماوتفاوت هزینه ثبت نام اعطا خواهد شد.

*  در صورت پذیرفته نشدن هیچ کدام از مقالات، شرکت کنندگان میتوانند اعلام انصراف از شرکت در همایش کنند و هزینه ثبت نام پس از برگزاری همایش استرداد خواهد شد. همچنین در صورت انصراف از همایش، بازدیدها، کارگاه ها یا هر ثبت نام دیگر تا یک ماه پیش از تاریخ برگزاری مبلغ ثبت نام با کسر 20% پس از برگزاری همایش استرداد خواهد شد.